Umów spotkaniePanel klienta
#
O firmie

Zyrek Ferrara Consulting to działalność powstała z pasji do finansów i biznesu, będąca rezultatem polsko-włoskiej współpracy. W naszej Firmie umiejętnie łączymy nabytą wiedzę merytoryczną z jej praktycznym zastosowaniem w biznesie. Marco w swojej karierze zawodowej może pochwalić się prawie 20-letnim doświadczeniem w sektorze energetycznym oraz usługach biznesowych wspierających funkcjonowanie spółek. Małgorzata z kolei posiada 30-letnie doświadczenie w podatkach, zdobyte najpierw w pracy w organach podatkowych, a następnie w kancelariach doradztwa podatkowego. Stale pogłębia i doskonali swoją wiedzę podatkową również jako szkoleniowiec Stowarzyszenia Księgowych w Polsce i wykładowca prawa podatkowego na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Działamy z pełnym zaangażowaniem i otwartością na potrzeby naszych Klientów.
Naszym celem jest wsparcie przedsiębiorców poczynając od wyboru optymalnej formy prowadzenia działalności gospodarczej, poprzez efektywne zaplanowanie i zarządzanie procesami finansowo-księgowymi, po kompleksowy outsourcing usług księgowo-podatkowych i kadrowo-płacowych, przy efektywnym wsparciu ze strony współpracujących z nami Prawników i Doradców podatkowych.

Należymy do Stowarzyszenia Księgowych w Polsce

Jest to najstarsza i największa polska organizacja skupiająca przedstawicieli środowiska zawodowego związanego z rachunkowością i finansami.

#

Nasze Cele

Naszym głównym celem jest budowanie trwałych i partnerskich relacji z naszymi klientami. Rozumiemy, że każde przedsiębiorstwo ma swoje unikalne wyzwania i cele, dlatego nasz zespół skupia się na dogłębnym zrozumieniu Twojej działalności oraz środowiska, w jakim działa Twoja firma. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczać spersonalizowane i efektywne rozwiązania, które przynoszą wymierne korzyści dla Twojego biznesu.

#

Nasza Wizja

Wizją naszej firmy jest zapewnienie wszechstronnej i wysokiej jakości obsługi, dostosowanej do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dążymy do tego, aby być liderem w branży, dostarczając najnowsze rozwiązania, innowacyjne strategie i profesjonalne doradztwo biznesowe.

#

Nasza Praca

Nasza firma opiera się na wartościach takich jak profesjonalizm, rzetelność, etyka i innowacyjność. Dążymy do doskonałości w każdym zadaniu, jakie podejmujemy, i zawsze stawiamy interesy naszych klientów na pierwszym miejscu. Jesteśmy dumni z naszego zespołu ekspertów, którzy posiadają bogate doświadczenie w branży i podejmują wyzwania z determinacją i pasją.

Nasz Zespół
#

dr Małgorzata Żyrek

Dr Małgorzata Żyrek doradca podatkowy (numer wpisu 11341). Doświadczenie i umiejętności w obsłudze podmiotów gospodarczych nabywała i kontynuuje w Kancelariach Doradztwa Podatkowego, obsługując Klientów z różnych branż i o różnych formach organizacyjno – prawnych, w tym spółki kapitałowe i osoby fizyczne. Posiada doświadczenie w obsłudze firm w zakresie podatków CIT, PIT i VAT, księgowości oraz spraw płacowych i ZUS. Obsługuje również firmy i osoby zagraniczne oraz przychody z zagranicy. Pierwotnie wiedzę o podatkach nabywała pracując w organach podatkowych. Obecnie jest również wykładowcą prawa podatkowego na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz szkoleniowcem z zakresu podatków m.in. w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce.

#

inż. Marco Ferrara

Inżynier zarządzania ze specjalizacją w zarządzaniu energią z 20-letnim doświadczeniem technicznym, menedżerskim i przedsiębiorczym. Prezes RenX Italia Srl i Dyrektor Generalny RenX Group.